• Žertovná homepage webu HomoSalviens.cz láká k přehrátí videa pro náborovou kampaň

  • Webové stránky podporují video spoty s majitelem firmy a poradci

  • Kontaktní formulář nesmí na webových stránkách www.HomoSalviens.cz chybět

  • Náhled kompletních webových stránek www.HomoSalviens.cz

Návrh a tvorba webu HomoSalviens.cz

Zadavatel: Salve Finance a.s.

Co vše jsme navrhli a realizovali:
Responzivní web s online kontaktním formulářem, Videa, Copywriting, Úprava stránek na Facebooku, Google+ a LinkedIn, Napojení na SmartEmailing, Napojení na Google Analytics

Cíl projektu:

Tvorba webu www.HomoSalviens.cz a kampaně včetně videí pro mezinárodní finanční společnost Salve Finance a.s. má posílit nábor nových kolegů do řad finančních poradců.

Webové stránky jsou postavené na humorném vysvětlení, jaký je rozdíl mezi běžným finančním poradcem Homo Sapiens a moderním finančním poradcem Homo Salviens. Proto jsme zvolili doménu a název webu jako www.HomoSalviens.cz.

Webová kampaň má za úkol odlišit společnost Salve Finance od konkurence a srozumitelně návštěvníkovi vysvětlit, proč je práce finančního poradce u Salve Finance lákavá a výjimečná nabídka.

Majitel společnosti Salve Finance a.s. pan Petr Zapletal je moderní podnikatel, který uvítal natočení videí a my jsme tak mohli zařadit video marketing jako podpůrnou aktivitu. Ve spolupráci s kameramanem panem Eduardem Krčkem jsme natočili krátké video spoty s finančními poradci a samotným ředitelem společnosti Salve Finance.

Součástí naší práce byly i úpravy a modernizace stránek na sociálních sítích Facebook, LinkedIn a Google+.

Přes internet denně protečou miliony korun

Kolik z toho přiteče do vaší pokladny?

Jsme specialisté na internetový marketing

Kontaktujte násPodobné projekty