• Web má navozovat přátelskou atmosféru a zdůraznit osobní přístup ke každému zákazníkovi.

  • Pro přehledné zobrazení důlěžitých informací je úvodní stránka delší a rozdělená do pásů

  • Pro pana Nohavu jsme vytvářeli i stránky na Facebooku a na Google+

  • K novému webu jsme připravili také nové logo

  • A pro osobní kontakt také vizitky v duchu nového webu

Návrh a realizace webových stránek RevizePlynuKromeriz.cz

Zadavatel: Jan Nohava

Co vše jsme navrhli a realizovali:
Responzivní web, Logo, Výběr vhodné domény, SEO, Copywriting, Stránky na Google+, Facebooku, LinkedIn, Napojení na Google Analytics

Cíl projektu:
Vytvořit nevšední webové stránky podnikateli poskytujícímu revize plynu pro domácnosti i komerční subjekty. Zlepšit pozice při organickém vyhledávání na daná klíčová slova. Vytvořit atraktivní meta popisky a texty stránek.

Web má navozovat přátelskou atmosféru a zdůraznit osobní přístup ke každému zákazníkovi. To podporují i fotografie a texty, které jsme psali ve velmi neformálním duchu. Klienta tak zásadně odlišují od konkurenčních firem.

Na webu jsme umístili kontaktní formulář, který má potenciálnímu zákazníkovi zjednodušit kontaktování pana Nohavy, a také blog s novinkami a zajímavostmi z oboru.

  • Je na světě krásný nový web mého manžela Honzu Nohavy – revizního technika plynových, tlakových zařízení, kotelen, školení atd… ze kterého mám opravdu radost!!!! Děkuji Lucii a Tomášovi za profesionální práci. Lucku musím všem doporučit, zajistila ohledně webu úplně vše na klíč. Od nápadu, myšlenky, jak se odlišit od ostatních, přes design, napojení na emaily, automaty, texty, články, prostě luxus.

    Ivana Nohavová
    říká o webu Honzy Nohavy RevizePlynuKromeriz.cz

Přes internet denně protečou miliony korun

Kolik z toho přiteče do vaší pokladny?

Jsme specialisté na internetový marketing

Kontaktujte násPodobné projekty