• Ústředním motivem hlavní strany e-shopu je dlaždicové rozevírací menu a slider se střídajícími se bannery

  • Návštěvník se může snadno a rychle orientovat díky přehledné navigaci do jednotlivých kategorií a témat

  • Produkty jsou rozděleny dle druhu, ale také dle tematického zaměření a ročního období, do kterého ve výuce spadají

  • E-shop Hrajeme-si.cz je poměrně rozsáhlý a k přehlednosti mu pomáhá hlavní vyjížděcí mega menu

  • Produkty v kategoriích mohou být zobrazeny v mřížce

  • Nebo mohou být zobrazeny v seznamu i s krátkým popisek

  • Produktová stránka s fotogalerií, popisem, ikonami dle tematického zameření, vlastnostmi, možností hodnocení zákazníky a souvisejícími produkty

  • Objednávkový proces je 5 krokový pro snadnou orientaci zákazníků a dobrou měřitelnost z pohledu majitele

  • Web dále obsahuje například diskusní fórum pro příspěvky majitele e-shopu, ale také pro veřejnou diskuzi

Hravý e-shop Hrajeme-si.cz

Zadavatel: Barevné kamínky s.r.o.

Co vše jsme navrhli a realizovali:
Responzivní e-shop na platformě Prestashop s líbivým dětským designem, jehož součástí jsou kromě standardních funkcí e-shopu také například tyto funkce: systém pro objednávání a časově omezené zpřístupnění ePublikací, diskuzní fórum, systém článků a novinek, napojení a automatizovaný export objednávek a faktur do účetního programu Pohoda a stavu skladů z účetního programu Pohoda, varianty produktů, složené produkty, podmíněné způsoby dopravy a platby, segmentace produktů nejen dle druhu zboží ale i podle témat, dále je e-shop napojený na emailingový nástroj EcoMail a na měřící nástroj Google Analytics

Detail projektu:

Starý e-shop společnosti Barevné kamínky již nevyhovoval moderním trendům, a tak jsme se s jeho majitelem panem Ladislavem Přikrylem dohodli na tvorbě zbrusu nového e-shopu. Volba padla na systém Prestashop a v průběhu zhruba 3 měsíců se dostalo na světlo světa nové Hrajeme-si.cz.

Nový e-shop je moderní, hravý, poutavý, barevný, přesně takový jako jsou produkty společnosti Barevné kamínky. Ta se zabývá tvorbou a prodejem kreslených výukových programů a publikací a dalších produktů pro mateřské a základní školy. Grafické materiály jsou kompletně z dílny samotné firmy Barevné kamínky.

E-shop od nás již plně vyhovuje požadavkům na správné zobrazení a funkčnost na tabletech a mobilech. Šetří majiteli e-shopu mnoho času tím, že automaticky exportuje objednávky a faktury do jeho účetního programu Pohoda.

Unikátní funkcí je například sekce ePublikací, které si zákazníci mohou snadno v e-shopu objednat. Zakoupené publikace jsou jim následně zpřístupněny na 3 měsíce v sekci Moje zakoupené ePublikace a po uplynutí této době jsou zase automaticky vypnuty.

Kromě účetního systému Pohoda je e-shop napojen také na emailingový nástroj EcoMail a na webovou analytiku Google Analytics.

Přes internet denně protečou miliony korun

Kolik z toho přiteče do vaší pokladny?

Jsme specialisté na internetový marketing

Kontaktujte násPodobné projekty