Chtějte prodavače za klávesnicí

Pokud jste úspěšný obchodník, tak víte, že právě dialogem získáváte důvěru zákazníka. To pro vás znamená přístup do jeho peněženky.

Tak proč proboha 95 % firemních webových stránek vede sebestředný monolog.

Chcete snad zákazníka uspat? Chcete ho znechutit? Proč by si měl od vás něco koupit, když na webu najde ty samé neslané řeči jako u všech ostatních?

Přestaňte si myslet, že vy, vaše manželka nebo vaši potomci mohou jen tak psát kvalitní reklamní texty. Věnujte se podstatě svého podnikání. Nesnažte se být reklamní textař.

Profesionální copywriting je jako Amorův šíp.

Zasáhněte zákazníka přímo do srdce

1. Zákazníci vás rozeznají od konkurence Originální, vtipný a třeba i lehce kontroverzní copywriting rozbuší srdce zákazníka. Zapamatuje si vás. A to přece chcete?!
2. Získáte nejvýkonnějšího prodavače 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, kdykoliv a kdekoliv za vás bude copywriting prodávat. Víte o lepším obchodníkovi?
3. Zvýšíte tržby Copywriting z vás udělá důvěryhodnější osobu nebo firmu. To povede k vyšším tržbám. Nebo o zvýšení tržeb nestojíte?
4. Zákazník vás bude mít rád Pobavte lidi, nesnažte se hned prodávat. Zákazník vás za to bude milovat a bude k vám loajální. Co víc si můžete přát?!
5. Budou si o vás šuškat „Hele, Franto, tahle firma má perfektně vysvětlené své služby. Mrkni na ně a jinou nehledej.“ Nebo snad chcete sedět v koutě a čekat až si vás zákazník všimne?
6. Získáte další a další kontakty na zákazníky Údernými popisky jednotlivých stránek webu to nekončí. Poskytněte zákazníkům e-book ke stažení za emailový kontakt. Buďte chytří. Kdo by nechtěl levně získávat nové zákazníky?

Pochvala od zákazníka vás pozitivně nakopne

„Dobrý den, před pár dny jsem si ze zvědavosti stáhla Váš e-book. Povedlo se Vám ho velmi dobře a srozumitelně napsat. (To se povede málokomu.) Přečetla jsem ho skoro jedním dechem. A to moc nečtu. Dala jsem ho přečíst i dceři. Hned jsme se k Vám obě objednaly na konzultaci. Jdeme do toho a těšíme se na spolupráci. „

Pavla Kozlovská, Zlín

Investice do copywritingu se našemu klientovi vrátila za 18 dní ode dne, co jsme přetextovali jeho web a publikovali e-book na webových stránkách.

Vedení PPC Reklamy

Přestaňte opisovat a začněte konečně diktovat

Vybočte z davu průměrnosti.
Svěřte copywriting našim mozkům.
Texty od nás způsobí vašim zákazníkům vír v peněžence.

Poptávka Copywritingu

Děkujeme za důvěru

Nemějte obavy. Až do vzájemného odsouhlasení je Vaše poptávka nezávazná.
Ozveme se Vám do 48 hodin.

Zanechte nám na sebe prosím kontakt

Když nám odpovíte na další otázky, urychlí to komunikaci (zabere Vám to jen 2 minuty).

Jaký text potřebujete napsat?

Jak na texty pospícháte?

Děkujeme, Vaše poptávka byla úspěšně odeslána.

Zavřít a vrátit se na web